Ankara Organizasyon

05
Ara
Ankara Organizasyon

Ankara Organizasyon

Ankara Organizasyon Hepimiz için hayatın yalnızlığını omuzlamak bazen zor olabiliyor. Böyle zamanlarda da bir desteğe, sevgiye ihtiyaç duyabiliyoruz. Yalnız doğuyoruz ve yaşımız ilerledikçe en önemli ve zor seçimlerin başında eş seçimi geliyor. Bizi diğer Ankara organizasyon firmalarından ayıran ise Tutku evlilik ve organizasyon ajansı olarak aile kurmanın en değerli kurumlardan biri olduğunu bilmemiz. Sizin için en iyi eş adayını bulmaya çalışmamız. Evliliğinizi saygı ve sevgi çerçevesinde yapabileceğiniz size uygun insanlarla sizi buluşturmamız.

Ankara Organizasyon Biz kimiz?

Bir evlilik yapılandırma ajansıyız. Toplum ve adetlerimizi düşündüğümüzde inançlarımızı, kültürel bağlarımızı, geleneklerimizi gelecek nesillere aktarmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Her ne kadar evlilik iki kişinin kararıyla yapılsa da şunu biliyoruz ki; ilerde çocuklarınıza aktaracağınız kocaman bir dünyanız olacak. İnanıyoruz ki; sevgi ve saygı temellerine dayanan evlilikler gelecek nesillerinize çok daha güzel bir dünya sunabilir.

Biz uzman halkla ilişkiler ve uzman psikologlarımızla size en uygun eş adayını size bulmak için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz, siz yeter ki evlenmeye karar verin gerisi bizim yardımlarımızla olsun. Şunu unutmayın Ankara organizasyon firmamız olan Tutku evliliğe her zaman güvenebilirsiniz.

 İşleyiş nasıl ilerliyor?

Öncelikle yukarıda da söylediğimiz gibi ilk yapmanız gereken şey; evliliğe karar vermeniz. Daha sonra aday aramaya başlamayı istemenizle devam ediyor süreç. ,

Yapmanız gereken bir sonraki adım ise ya internet ortamından bir kayıt sağlayarak size geri dönüş yapmamızı beklemeniz. Ya da Ankara organizasyon ofisimize uğrayarak kaydınızı yapmanız. Gerekli bilgileri ve size sunulacak olan hizmetleri halkla ilişkiler departmanımızdan öğrenmeniz. Daha sonra uzman psikoloğumuz sizinle görüşecek ve sizin için bir rapor hazırlayacak. Bu rapor karşınızdaki eş adayından beklentilerinizi ve kişiliğinizi içermektedir.

Rapor hazırlanma sürecinin bitmesinin ardından size uygun adaylar incelenecek. Aradığınız kriterlere en uygun adayların raporlarına bakılarak size uygun olan bir kişi seçilecek. Ardından halkla ilişkiler çalışanlarımız sizinle iletişime geçecek. Bulunan en uygun eş ve siz ajansımıza davet edilebilirsiniz. Bu sayede tanışmanız tamamlanacak ve geri kalan her şey artık sizin elinizde.

Tanışan adaylar, birbirlerine inanç, kişisel görüş ve geleneksel olarak uygun olduklarına karar verdiklerinde artık evliliğe doğru adımlarını güçlendirebilirler.

Güncel içeriklerimizi ve haberlerimizi takip etmek için Facebook sayfamıza uğrayabilirsiniz;

Online Başvuru için buraya tıklayınız.